👤

M-a ajuta cineva?? Va rog

Ma Ajuta Cineva Va Rog class=

Răspuns :

Răspuns:

9-6=3

45-39=6

6/3=2 lei costa 1kg de cirese

39-12=27

27/9=3 lei costa 1kg de capsuni

Vă mulțumim pentru vizita pe platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de sprijin suplimentar, vă încurajăm să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne bucură, iar dacă v-a plăcut, nu uitați să adăugați site-ul nostru la favorite!


ID Teachingsy: Alte intrebari