👤

P=8,82KW
M=4,5T
H=8M
T=?


Răspuns :

Răspuns:

T = 40 s

Explicație:

Vezi imaginea АНОНИМ
Vezi imaginea АНОНИМ
Vă mulțumim pentru vizita pe platforma noastră dedicată Fizică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de sprijin suplimentar, vă încurajăm să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne bucură, iar dacă v-a plăcut, nu uitați să adăugați site-ul nostru la favorite!


ID Teachingsy: Alte intrebari